TÜİSAG Telegram Kanalı Hizmetinizde !

Ülkemizdeki İSG gündemini takip edebileceğiniz Telegram kanalımız hizmete girmiştir.

>> Katılmak İçin Tıklayın <<


Anasayfa / Duyurular / Belge Basım Sürecine İlişkin Duyuru
Belge Basım Sürecine İlişkin Duyuru

Belge Basım Sürecine İlişkin Duyuru

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİ ADRESLERE GÖNDERİLMEYE BAŞLANIYOR.

Değerli Meslektaşlarım,

İSAG,İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak iş güvenliği uzmanlarının yaklaşık 2 yıla yakın bir zamandır sınavları kazandıkları ve ücretlerini yatırdıkları halde iş güvenliği uzmanlığı belgesinin taraflarına teslim edilemediğinden dolayı oldukça muzdarip olduklarını defalarca ilgili kurumlara iletmiştik. Konuyla ilgili yapılan duyuru ile birlikte meslektaşlarımızın belgelerinin MERNİS’te bulunan kayıtlarına göre adreslerine gönderilmeye başladığı duyurulmuştur. Hayırlı olması dileğiyle.

Saygılarımla

Levent KAVLAK
İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
www.isag.org.tr
www.facebook.com/groups/leventkavlak
https://www.facebook.com/pa…/Levent-Kavlak/1594093460827671…
https://www.facebook.com/…/%C4%B0SAG%C4%B0%…/873840019297524
www.facebook.com/leventkavlak1
www.twitter.com/leventkavlak1
http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
leventkavlak@hotmail.com
Gsm: 532 232 91 05

ÇSGB’nin Belge Basım Sürecine İlişkin Duyurusu

Genel Müdürlüğümüzce, 18 Ağustos 2013 ve sonrasında yapılan sınavlarda başarılı olup iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği belgesi almaya hak kazanan adayların sertifikaları, İSG-KATİP üzerinden yaptıkları bilgi güncelleme işlemlerine istinaden basılıp, MERNİS’te kayıtlı olan adreslerine gönderilmeye başlanmıştır. Sertifikaların tüm basım ve postalama işlemleri Genel Müdürlüğümüzce yapılan basım ve dağıtım işleri ile ilgili ihaleyi kazanan firma olan ART OFSET Matbaacılık Yayıncılık Org. San. ve Tic. Ltd. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bu itibarla, adayların sertifikalarının sorunsuz bir şekilde kendilerine ulaşması için İSG-KATİP’te kayıtlı olan MERNİS adresi ve iletişim bilgilerini güncel tutmaları gerekmektedir. ( Önceki duyuruda yer alan bilgi için tıklayınız )

Belge gönderim sürecine ilişkin detaylı bilgi için adayların İSG-KATİP sayfalarından “Duyurular” bölümünü ziyaret etmeleri önem arz etmektedir.

Kaynak: İSGGM

Belge Basım Sürecine İlişkin Duyuru
2.9 - Oy 26

Sitemize Gelen Aramalar:

4 yorum

  1. C den b ye geçmiş olanların hepsine, bana geldiği gibi c sertifikası mı geliyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?

    • Arkadaşlar 21 aralık 2013 tarihinde yükseltme sınavı ile A sınıfı almaya hak kazandım. C sınıfı belgem geçen hafta sonu elime yeni geçti. Bilgilerinize

    • B sınıfı uzmanlık sertifikanız duyuruda yayınlandığı üzere 16 Ocak 2014 tarihi itibari ile gönderilmeye başlayacakmış.

  2. Arkadaşlar benim uzmanlık belgemi anlaştıkları bir matbaadan göndermişler. cep telefonuma bir mesaj gelmişti oradan araştırdım ve zar zor belgeme ulaştım. yurt içi kargo adres eksik diye iade etmiş şubesinden rica minnet aldım belgemi. çsgb nin anlaştığı matbaya mail attım dalga geçer şekilde cevap geldi. yani çsgb ihale ile bu işi birilerine vermiş ama işi alan firma parasına bakıyor tabiki ama madur biz oluyoruz. kısacası çsgb bu işi de eline yüzüne bulaştırmış dikkat edin bilgerinize

Loading...